Düğün Masrafları Listesi 2021’de Uygun Düğün Hazırlığı İpuçları

0
(0)

Düğün Masrafları büyük bir maliyet olabilir. Düğün Masrafları Listesi ile fiyatları almak için ipuçları gelirinizi ve tasarruf etmek isteyebilirsiniz. Düşük Bütçe ile Düğün Masrafları Hesaplama yapmaya hazır mısınız?

Düşük bütçe ile Düğün Masrafları listesi ile harika bir evlilik planlayabilirsiniz. Ancak bu biraz zaman, çaba ve yaratıcılık gerektirir. Düğün Paketi alırken cüzdanınız ağlamayacak. O halde size güzel bir haberimiz var: Küçük bir bütçeyle bile harika bir düğün yapabilirsiniz!

İçindekiler

Düğün Masrafları Listesi İpuçları

Düğün Masrafları Listesi, Düğün Davetiyesi ile başlar. Düşük bütçeniz varsa Çevrenize küçük ve samimi bir tören yaptığınızı açıklayın. Arkadaşlarınıza dijital davetiye ile misafir davet edeceğinizi söyleyin. Günümüzde Dijital davetiye daha ucuz bir tören yapmak için tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. Düğün Masrafları listesi biraz para kazandırmaya yardımcı olacaktır.

Düğün Masrafları Listesi Yapın
Düğün Masrafları Listesi Yapın

Düğün Masrafları Listesi için ucuz düğün finansmanı planlıyorsanız mutlaka ziyaretçi listesini kullanmalısınız. Ne kadar çok misafir davet ederseniz, Dijital davetiye maliyetleri o kadar düşecektir. Sadece yakın akrabalarınızı ve arkadaşlarınızı Dijital Davetiye ile misafir edin.

Uygun Düğün Salonu

Düğün Masrafları Listesi Uygun Düğün Salonu
Düğün Masrafları Listesi Uygun Düğün Salonu

Düğün Salonu; Düğün törenleri tipik olarak daha uygun maliyetlidir. Ancak Nikah memurunun tercih ettiğiniz bir konumla ilgili olmasını istediğinizde, size daha pahalıya mal olabilirler.

Uygun Düğün Salonu töreninin harcamalarını düşük tutmaya yardımcı olmak için Nikah Salonları ile tören yapabilirsiniz. Nikah memurunun resmi odaları küçük ve iyi dekore edilmiş misafir işlevleridir.

Düğün Masrafları İpuçları

Düğün için misafirleriniz ile seyahat yapacaksanız masraflarını azaltmak için resepsiyonunuz için bölgesel konaklama yerlerine ve salonlara araştırın. Kiralamak için daha uygun maliyetli olabilecek daha küçük, çok daha samimi mekanlara karar verin. Bu aynı zamanda, oda ile dekorasyon ve çiçekler için biraz daha fazla harcayabileceğiniz anlamına da gelebilir.

Açık bir bara alternatif olarak, kesinlikle herkes ilk kadeh kaldırmaya geldiğinde kendi içeceklerini almalarına izin verin.

Düğün Yemekleri Tavsiyesi

Anlaştığınız Düğün Salonu ile Düğün Yemekleri hizmeti yerine (Önceden belirteyim, Gözünüzde Büyütmeyin) Açık Yemek Büfesi herkesi beslemek için en uygun maliyetli çözümdür. Küçük bir düğün töreniniz varsa, bazı arkadaşlarınız veya akrabalarınızın yardımıyla ev yapımı Açık Büfe Düğün Yemeği isteyebilirsiniz.

Düğün Masrafları Listesi 2021 Düğün Yemekleri Tavsiyesi
Düğün Masrafları Listesi 2021 Düğün Yemekleri Tavsiyesi

Düğün Salonu kiralama yapacaksınız, Salon sahibi ile konuştuklarınızı hatırlayın Süslü hiçbir şey istememelisiniz, Salon sahipleri fiyatı arttırmak için lezzetli olduğunu ve cömert yemekler sunmayı bekliyorlar.

Düğün Pastası Hizmetleri

Büyük ve 7 katlı gibi Düğün Pastası ürünleri ve hizmetleri ile yapılan yaş pasta ve kuru pasta çok yüksek fiyata gelebilir. Bu yüzden ailenize ve aile üyelerinize, herhangi birinin Pasta yapma yeteneği olup olmadığını ve sizin için pastayı yapmaya hazır olup olmadığını sorun.

Kolay ve Katlı Pastayı, çiçek süslemeli beyaz kekler kullanarak bir yakınınız Harika Pasta Yapabilir. Herkese bir parça sağlamak için yeterli olduğu sürece herhangi bir jöleli kek, kurabiye gibi meyveli kek konusunda tasarruf edebilirsiniz.

Gelinlik ve Damatlık

Uygun fiyata sadece Gelinlik ve Damatlık için kıyafet seçerken, özellikle Uygun Damatlık evlilik törenine uygun kıyafetlerle sosyal bir araya gelme masrafıyla uğraşmayın. Önemli büyük cadde mağazalarının çoğu, 100 kadar düşük bir fiyata mükemmel bir raf tipi gelinlik pazarlıyor, bu yüzden bir süre satın alın ve size uygun olanı almalısınız.

Uygun Fiyata Gelinlik ve Damatlık Nasıl Alınır
Uygun Fiyata Gelinlik ve Damatlık Nasıl Alınır

Bir sonraki el elbiseleri almaktan mutlu olan herkes için eBay’de ve diğer web açık artırma web sitelerinde harika fırsatlar bulacaksınız. Yaklaşık boyutunuzu seçin, ardından herhangi bir hayati ayarlamayı yapmak için terzinin ürünlerini ve hizmetlerini bulun.

Gelin perakendecilerinden düğün günü elbiseleri almak son derece pahalı olabilir ve muhtemelen çok daha ucuz olan elbiselerin (yine de o kadar ucuz değil!) Son derece basit olduğunu ve büyük Yol seçimlerinden bu yana asla bu kadar basit olmadığını keşfedebilirsiniz. Bu damat için, uygun olan çok sayıda önemli sokak perakendecisi var, bu nedenle yaklaşık 100200 için oldukça akıllı ve mükemmel bir şekilde uyan bir şey bulabilmelisiniz.

Düğün Taşımacılığı

Düğün Taşımacılığı için süslü bir düğün arabası ve şoför kiralamak yerine , arkadaşlarınızın veya akrabalarınızın çok güzel bir aracı olup olmadığını düşünün. O gün Ucuz Düğün için uzman hizmetleri ödünç alıp alamayacağınızı sorun.

Düğün Balayı Fikirleri

Balayı Özel Olmalıdır, ancak bir balayı rezerve ederek kredi kartı borcuna kendi kendinize girmemeyi test edin. Cidden parayı bulamazsınız. Balayınız için asla kredi kartıyla rezervasyon yaptırmamak en iyisidir, bunun için ödeme yapmanız neredeyse yıllarınızı alabilir.

Tatil acentelerine, tatil molası Sitelerine ve anlaşmalar için gazetelere bakın ve Birleşik Krallık’taki tatil sezonlarının bazen yurtdışındaki tanınmış lokasyonlardan daha pahalı olabileceğini unutmayın.

Para harcayan fonları da unutmayın ve bir çok insan her şey dahil balayı rezervasyonu yapmayı çok daha iyi keşfeder, böylece yok olsalar bile yiyecek ve içecek sağlamakla uğraşmak zorunda kalmazlar.

Gündem konuları arasında yer alan, Düğün Salonları Açılış Tarihi Ne Zaman? Düğün Salonları Genelgesi hakkında bilgileri incelemeniz için bir link bırakıyorum. Yeni evlenecek çiftlere ise mutluluklar dilerim.

Bir önceki yazımız olan Mezuniyet Elbisesi Nasıl Olmalı? Lise Mezuniyet Elbisesi Fikirleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Para Nerde

Sakarya Üniversitesi İktisadi ve İdare Bilimler Fakültesi 1998 - 1999 yıllarında lisans eğitimine başladım. İktisat Bölümü, 2014 yılında mezun oldum. Mezun olduktan sonra İktisat Bölümü, Sosyal Bilimler Enstitüsü Yüksek lisans ve doktora düzeyinde de öğretim yaptım.