Geri Dönüşüm ile Bahçe Dekorasyon Fikirleri

Geri Dönüşüm için cam şişeleri toplayan birini tanıdınız mı? Bahçe Dekorasyon için çok sayıda güzel şekillendirilmiş ve renkli cam şişesi olmasına rağmen, bu şişelerin Geri Dönüşüm alanı yok gibi görünüyor.

İnsanlar Cam şişeleri toplar ve onları bir yerde Geri Dönüşüm için evinde istifler, Bu durumda şişeler daha çok toz toplayacağı için evde toplanması tavsiye edilmez.

Tek harika bir konsept, her zaman açık havada Bahçe Çeşmesi üretmek için kullanacağız. Sadece canlandırıcı ve hemen hemen manevi bir tarz üretmekle kalmayacak, ayrıca normalde çöp tenekesi katkısı olabilecek şeyleri geri dönüştürerek Dünya Ana’ya yardım etmiş olacaksınız.

Atık Şişeler ile Bahçe Dekorasyonu

Cam Şişeler ile Bahçe Dekorasyonu yapmak için, en az yirmi atık şişe, bir püskürtme çeşmesi, su pompası, bir hazne, kayalar, tuğlalar ve birkaç tanesini barındıracak açıklığı tam olarak nereye kazmanız gerektiğine karar vermekle başlamak çok önemlidir.

Cam Şişeleri, dipleri en iyi durumda olacak şekilde ters çevrilecek. Dipleri içbükey olduğundan, çeşitli renklerde geleneksel Cam Şişeleri bulmanız gerekir. Daldırılmış dipler, fıskiye başında fışkıran suyu yakalar ve büyülü, küçük, renkli yüzme havuzları oluşturur. Güneş ışığında küçük yüzme havuzlarınızdan yansıma, etkileyici ve ilham vericidir.

atik-siseler-bahce-dekorasyonu-geri-donusum-projeleri
atik-siseler-bahce-dekorasyonu-geri-donusum-projeleri

Şişeler birlikte yerleştirildiğinde otomatik bir daire yapısını dikte ettiğinden, su çeşmeniz muhtemelen dairesel olacaktır. Altı şişe Ana ve sonrası ile başlayın Bundan sonraki her bir yüzük, Cam şişeleri ihtiyacınızı ikiye katlayacaktır (yani: o Ana için 6, 2. halka için on iki ve daha büyük bir avlu çeşmesi istiyorsanız, üçüncüsüyle birlikte 24 şişeye ihtiyacınız olacaktır. yüzük). İlk 6 şişe muhtemelen su geçirmez bantla bir arada tutulan yağmur suyu borusuna bağlanacaktır. Şişelerle uğraşırken dikkatli olun, çünkü bunların aşırı ağırlığı taşımayı zorlaştırabilir. Camla uğraşırken gözlük veya koruyucu gözlük kullanın.

Geri Dönüşüm Temel olarak, uygun drenajdan emin olmak için plastik kaplamalı delikle ilgilenmelisiniz. Ardından, şişeleri yerleştirmek için plastik astarlı boşluğu tuğla, dalgıç h2o pompası, kabloları bahçenin veya kaldırım taşlarının altına kanalize etmek için zırhlı borular ve şişelerin çevresini yeniden düzenlemek için küçük parke taşları ve çakıllarla dolduracaksınız. daha fazla yardım. Püskürtme memesi fıskiyesi, daha önce ortada belirtilen şekilde artacaktır. Her bir bileşeni saklamak için çeşmenin üzerine daha büyük, süs taşları yerleştirdiğinizde, son olarak her şeyi yerinde tutmak ve plastik kaplamayı gizlemek için döşeme taşlarını artıracaksınız.

Geri-Donusum-projeleri-atik-sise-Bahce-Dekorasyonu
Geri-Donusum-projeleri-atik-sise-Bahce-Dekorasyonu

Şarap şişesi bahçe çeşmenizi kurmanın detayları hakkında herhangi bir sorunuz varsa, ev ve arka bahçe Orta uzmanına sahip olanın tavsiyesini almak isteyeceksiniz. Herhangi bir çeşme literatürü aracılığıyla başparmağa ek olarak belirli Yönergeler için hatta bazı araştırmalar da yapabilirsiniz.

Geri Dönüşüm Son Söz

Gerçekten de, renkli şarap şişeleri, çekici, pürüzsüz, nehir kayası ve beton döşeme taşlarının birleşimi gerçekten büyülü bir manzara. Şarap şişesi arka bahçesindeki h2o çeşmeleri, çeşitli temalı bahçelere çok iyi uyum sağlar. Her bir şarap şişesini toplamak için nasıl donatıldığınıza çabalarınızdan nasıl memnun olabileceğinize bakmak mümkün olduğu için tartışmasız bir sohbet parçası. Şarap şişesi sprey h2o çeşmeleri muhteşem ve çevre dostudur.

SourceKaynak:
Para Nerdehttps://paranerde.net/
Sakarya Üniversitesi İktisadi ve İdare Bilimler Fakültesi 1998 - 1999 yıllarında lisans eğitimine başladım. İktisat Bölümü, 2014 yılında mezun oldum. Mezun olduktan sonra İktisat Bölümü, Sosyal Bilimler Enstitüsü Yüksek lisans ve doktora düzeyinde de öğretim yaptım.

En Çok Okunanlar

Son Yazılar