İş Fikirleri Bulma Sanatı! Yeni İş Fikirlerine Yatırımcı Nasıl Bulunur?

0
(0)

İş Fikirleri üretmek günümüzde büyük önem taşımaktadır. İş Kurma Fikirleri bulmak veya Yeni İş Fikirleri sahibi olmak istiyorsanız bu yazı dizisi size ilham olması ve aynı zamanda Az Sermayeli İşler bulmanızı sağlayacaktır. Günümüzde Yapılabilecek İşler bulduğunuzda, bu yazı dizisinde İş Fikri arayan ve yatırımcıları heyecanlandırmayı öğrenmek için iyi bir başlangıç için amaçlanmıştır.

Yeni İş Fikirlerine Yatırımcı Nasıl Bulunur? Size, bu yazımızda İs Fikirleri nasıl kabul ettirilir? Yatırımcıya Yeni İş Fikirlerinizi Kabul Ettirmek hakkında bilgiler bulacağınız bir yazı hazırladık. Umarız size ilham olacak İs Fikirleri bulmanıza yardımcı oluruz.

Şirketler, Ürünlerini Satarlar. Girişimciler ise fikirlerini satarlar. girişimcilerin Başarısı, ne kadar iyi sattığına bağlıdır.

Bulduğumuz İş Fikirlerini Nasıl Satabiliriz?
Bulduğumuz İş Fikirlerini Nasıl Satabiliriz?

Büyük bir bankanın sahibine ve yönetim kurulu başkanına işi hakkında ne düşündüğü sorulmuş. Başkan, “Ben bir satıcıyım” diye yanıt vermiş ve eklemiş “Politika değişikliklerini ve Yeni Fikirleri satmak zorundayım. Aynı anda yönetim kuruluna, hissedarlara, bölüm yöneticilerine, habercilere, temizlik personeline ve müşterilere.”

Yeni İş Fikirleri arayanlara önce nasıl ve ne kadar sermayeleri olduğu önemli bir konudur. Bu konuda yer alacak İş Fikirleri arayanlar için Az Sermayeli işler ile başlayıp, çeşitli sermaye rakamları ile yapılacak İş Kurma Fikirleri vereceğiz.

İş Fikirleri Bulmak 

Az Sermayeli İşler bir çok kişinin en çok aradığı Yatırım Fikirleri arasında yer almaktadır. Eğer hiç paranız yoksa ve Az Sermayeli İşler arıyor iseniz, bazı tavsiyeler ile başlayalım. Maalesef günümüzde Para Yoksa ticaret yapmak nerede ise imkansızdır. Ancak olumsuzluğa kapılmayın, bu yazıda Para Nerde ekibi olarak, İs Fikri arayanlara ilham verecektir.

Yeni İş Fikirleri ile Yapılacak işler
Yeni İş Fikirleri ile Yapılacak işler

bu teoriyi gösterdiği için bu yazıyı okuyor olabilir misiniz? Günümüzde yapılacak çok fazla sektörde iş imkanı olduğu hiç şüphesizdir. İş Kurma Fikirleri arayanlar, yeterli tecrübe ve deneyim sahibi olmadığı için sonuçları hüsranla sonuçlandığını biliyor musunuz?

Piyasada talep gören İs Fikirleri bulmak için Para Nerde ekibi tarafından , İs Fikirleri nasıl seçilmeli ve piyasada talep gören işler hakkında bilgi sahibi olmanız için özen ile hazırlanmıştır.

Gelişen teknoloji ile birlikte gitgide zor bir hal almaktadır. Yanlış kararlar elinizde, avucunuzda bulunan son sermayenin bitmesine ve sizi zarara sokmasına izin vermeyin.

Az Sermayeli Yatırım Fikirleri Bulmak

Az sermaye ile Yeni İş Fikirleri arayanlar içgüdüsel olarak dikkat etmeleri gerektiğini söylemeye gerek yok. Geleceği Parlak Kazançlı İşler arıyorsanız, zaten bu sebep ile derinlemesine araştırma yapmanız gayet normal bir durumu gösteriyor. Yeni bir iş hakkında bilgi toplamak, yapacağınız işler hakkında bilgi sahibi olmak istemeniz bu denli normal bir konudur.

Az Sermayeli Yatırım Fikirleri Bulmak - Para Nerde
Az Sermayeli Yatırım Fikirleri Bulmak – Para Nerde

Yeni İş Fikirleri konusunda doğru analiz, piyasa araştırması yaparken doğru seçim yapmanız kısa sürede ya çok kazanmanıza yada her şeyi kaybetmenize neden olabilir. Biz sizin başarılı olmanızı ve çok kazanmanızı istiyoruz. Az Sermayeli İşler bulmak ne kadar zor olduğunu tecrübe ederek öğrenmek biraz zaman ve çaba gerektirir.

Bu fikirleri sizler gibi bir çok kişi araştırdığı için kazançlı görünen bir çok sektörde onlarca, hatta binlerce rekabet ortamı oluşmaktadır. Bu sebep ile herkes gibi aynı sektörü seçmeniz rekabet ortamında sizi zarar uğratmaması gerekmektedir.

Az sermaye gerektiren Ticaret Yapılacak İşler sizin gibi bir çok kişi tarafından takip edildiğini unutmayın. Para kazanmak isterken birden bire çok büyük bir piyasa içerisinde son paranız ile ortada kalmanız en büyük ihtimallerden biridir.

İnternetten bu konu hakkında araştırma yaparken öylesine yazılar görünüyor ki! Bu yazılara göre bilinçsiz verilecek kararlar ciddi kayıplara yol açabilir.

Bunlardan bir örneği olarak Online Satış Sitesi açmaktır. Tabi ki online Satış Sitesi açabilirsiniz ancak, Az Sermayeli İşler arasında E-ticaret sitesi açmak internette yazıldığı, çizildiği kadar kolay olmayan alandır. Ticaret Yapılacak İşler hakkında bilgileri ilerleyen yazılarımızda sizinle paylaşacağız.

Bir önceki yazımız olan Büyük Salgınlar Dünya Tarihinde Nasıl Geldi ve Geçti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Para Nerde

Sakarya Üniversitesi İktisadi ve İdare Bilimler Fakültesi 1998 - 1999 yıllarında lisans eğitimine başladım. İktisat Bölümü, 2014 yılında mezun oldum. Mezun olduktan sonra İktisat Bölümü, Sosyal Bilimler Enstitüsü Yüksek lisans ve doktora düzeyinde de öğretim yaptım.