Telif Hakları ve DMCA Aydınlatma için Bize Ulaşın – Para Nerde

Telif Hakları ve DMCA Uyarı Metni

Telif hakkı ihlallerini çok ciddiye alıyoruz ve yasal telif hakkı sahiplerinin haklarını şiddetle koruyacağız.

Web sitemizde görünen içeriğin telif hakkı sahibiyseniz ve içeriğin kullanımına izin vermediyseniz, iddia edilen ihlal edici içeriği tanımlamamız ve harekete geçmemiz için bize yazılı olarak bildirimde bulunmalısınız.

Telif Hakkı Sahiplerinin Yapması Gerekenler

Bize gerekli bilgileri sağlamazsanız herhangi bir işlem yapamayacağız, bu nedenle telif hakkına sahip olduğunuz materyalinizin ihlal edildiğine veya ihlal edildiğine inanıyorsanız, lütfen Telif Hakkı Temsilcimize yazılı olarak aşağıdaki bilgiler:

1.) İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili kişi, bir kişinin fiziksel veya elektronik imzasıdır.

2.) İhlal edildiği iddia edilen telif hakkıyla korunan çalışmanın kimliği. Tek bir çevrimiçi sitede birden fazla telif hakkı alınmış çalışma tek bir bildirim kapsamındaysa, bu sitedeki bu tür çalışmaların temsili bir listesi.

3.) İhlal edildiği veya ihlal edici faaliyetin konusu olduğu iddia edilen, kaldırılacak veya erişimi devre dışı bırakılacak materyalin kimliği ve materyali bulmamıza izin vermek için makul ölçüde yeterli bilgi.

4.) Adres, telefon numarası ve varsa şikayette bulunan tarafla iletişime geçilebilecek bir elektronik posta adresi gibi şikayetçi tarafla iletişim kurmamıza izin verecek makul ölçüde yeterli bilgiler.

5.) Şikayetçi tarafın, materyalin şikayet edildiği şekilde kullanılması için telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından izin verilmediğine iyi niyetle inandığına dair bir ifade.

6.) Bildirimde yer alan bilgilerin doğru olduğuna ve şikayet eden tarafın ihlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğuna dair yalan beyanda bulunma cezası.

Yazılı bildirim, atanmış temsilcimize aşağıdaki şekilde gönderilmelidir:
DMCA TEMSİLCİSİ E-posta: paranerdenet[@]gmail.com